Back

ⓘ Игре са лоптом

Efren Rejes

Efren "Bata” Manalang Rejes je filipinski profesionalni igrač bilijara. Osvojio je preko 70 medunarodnih titula i prvi je igrač koji je osvojio svetsko prvenstvo u dve različite discipline u bilijaru. Medu svojim brojnim titulama, Reies je četvorostruki svetski šampion u osam lopti, pobednik VPA Svetskom prvenstvu za devet lopti 1999. godine, trostruki pobednik Otvorenog prvensva u Americi, dvostruki pobednik Svetske bilijarske lige i 14 puta osvajač Derbi siti klasik turnira. Efren je takode predstavljao Filipine na Svetskom bilijarskom kupu, pobedivši na turniru zajedno sa svojim partner ...